Uncategorized

(20+) Beseda s JUDr. Harabinem, kandidát na prezidenta Slovenskej republiky v Ostravě | Facebook

Beseda s JUDr.Štefanem Harabinem

28 února v 16:00 – 21:00

Událost na Facebooku – pořádá Slovenský klub
Diskusi v Ostravě v Českém domě pořádá Slovenský klub ve spolupráci s občany a vlastenci České a Slovenské republiky, s lidmi co mají v srdci Československo a se všemi těmi, kteří vědí kde je naše místo v tomto boji za naši budoucnost.

Beseda se uskuteční na podnět Zdenky Samkové (Zdenka zastupuje Slovenský klub v Národním Obrození), aby odpovědi na palčivé a nezodpovězené otázky získali i občané České republiky z oblasti mezinárodního práva týkající se například mezinárodních smluv, které podepsaly naše vlády v době covidové a které trápí naše lidí iv současnosti iv spojitosti se současným děním v EU.

Zároveň je to příležitost vyslechnout si postoje a názory na aktuální dění přímo od národního kandidáta na prezidenta České republiky.

Přidej se do události

Beseda s JUDr. Harabinem, kandidát na prezidenta Slovenskej republiky v Ostravě |
Facebook
https://www.facebook.com/events/6901132919984157
– CZECHOSLOVAKIA infoBlok

Je třeba vyzdvihnout, že JUDr.Štefan Harabin se dosud jako JEDINÝ kandidát otevřeně hlásí k tématům, která jsou nadstranická a očekávaná obyvatelstvem od NÁRODNÍHO KANDIDÁTA bez ohledu na politickou příslušnost, hlavně jde o:


1. Problematika zfunkčnění referenda, aby si národ mohl rozhodovat o sobě v dobách ohrožení sám. Referendum je poslední instancí, kdy vláda, parlament i prezident jednají proti národu. Národní prezident v současnosti nefunkční referendum může zprůchodnit.

2.Vyšetření kovidových zločinů. Doba kovidová spustila teror tzv. nulitními právními akty. Bezpráví spuštěné a odůvodňované mediálně vyvolanou panikou z ohrožení smrtelným virem přerostlo postupně celý právní systém státu, čímž ho znefunkčnilo.


Ve druhé části akce se představí nově vzniklé hnutí Česká republika na 1. místě , se kterým Slovenský klub zahájil spolupráci. Tato spolupráce je důsledkem posledních kovidových a post-kovidových let aktivního boje proti šílenému diktátu z Bruselu.

Beseda se uskuteční v Českém domě v Ostravě – Vítkovicích v 16:00.

Zdroj: (20+) Beseda s JUDr. Harabin, kandidát na prezidenta Slovenskej republiky | Facebook

Related Articles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Check Also
Close
Back to top button